Zapraszamy do szkól dla Dorosłych ( Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Szkoła Policealna) w Zespole Szkól Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim - Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (KCKU)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Semestr VI

Liceum Ogólnokształcące

semestr VI

Data

Godzina

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

17.02.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

2

3-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

5-8

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

18.02.2024

1-2

Geografia

Margareta Moritz

31

3-4

Historia

Aleksandra Slosarska

9

5-6

Język angielski

Daniel Szczypior

2

24.02.2024

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

5-8

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

25.02.2024

1-2

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

3-4

Geografia

Margareta Moritz

31

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

02.03.2024

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-6

Język angielski

Daniel Szczypior

2

7-8

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

03.03.2024

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

3-4

Fizyka

Andrzej Prabucki

6

5-7

Historia

Aleksandra Slosarska

9

16.03.2024

1-2

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

3-4

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

5-6

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

7-10

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

17.03.2024

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-4

Geografia

Margareta Moritz

31

5-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

23.03.2024

1-4

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

5-6

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

7-10

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

24.03.2024

1-2

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

2

5-7

Historia

Aleksandra Slosarska

9

06.04.2024

1-4

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

5-8

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

07.04.2024

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

5-6

Język angielski

Daniel Szczypior

2

20.04.2024

1-4

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

5-8

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

21.04.2024

1-2

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

2

5-6

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

27.04.2024

1-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

5-6

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

35

7-8

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

28.04.2024

1-2

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

35

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

35

11.05.2024

1-2

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

3-4

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

5-6

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

5

7-8

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

12.05.2024

1-2

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

5-6

Geografia

Margareta Moritz

31

18.05.2024

3-4

Historia

Aleksandra Slosarska

9

5-8

Język polski

Jerzy Jędrzejczyk

35

19.05.2024

1-2

Fizyka

Andrzej Prabucki

35

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

09.06.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

2

3-4

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

5-6

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

7-8

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

15.06.2024

 

Egzaminy

 

 

Data dodania: 2018-02-14 21:40:54
Data edycji: 2024-05-17 14:32:16
Ilość wyświetleń: 12467

Projekty regionalne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Programy międzynarodowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Klasy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej