Zapraszamy do szkól dla Dorosłych ( Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Szkoła Policealna) w Zespole Szkól Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim - Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (KCKU)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

semestr IV

Liceum Ogólnokształcące

semestr IV

Data

Godzina

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

17.02.2024

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

2

5-8

Język polski

Ewa Balcerzak

35

18.02.2024

1-2

Geografia

Ireneusz Balcerzak

26

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

2

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

24.02.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

7-8

Geografia

Ireneusz Balcerzak

31

25.02.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

2

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

02.03.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

2

3-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

7-8

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

03.03.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

5-8

Fizyka

Justyna Ejsmond

6

16.03.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

2

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

7-10

Geografia

Ireneusz Balcerzak

31

17.03.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Język angielski

Daniel Szczypior

2

23.03.2024

1-2

Geografia

Ireneusz Balcerzak

31

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

7-8

Historia

Krzysztof Strzeliński

9

24.03.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

5-6

Język angielski

Daniel Szczypior

2

06.04.2024

5-8

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

9

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

07.04.2024

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

4-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

20.04.2024

1-4

Historia

Krzysztof Strzeliński

9

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

21.04.2024

1-2

Historia

Krzysztof Strzeliński

9

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

27.04.2024

3-4

Historia

Krzysztof Strzeliński

34

5-6

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

34

7-8

Historia

Krzysztof Strzeliński

34

9-10

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

34

28.04.2024

1-2

Język angielski

Daniel Szczypior

34

5-6

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

34

11.05.2024

5-8

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

9-10

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

12.05.2024

1-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

35

18.05.2024

1-4

Historia

Krzysztof Strzeliński

36

5-8

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

9

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

19.05.2024

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-6

Fizyka

Justyna Ejsmond

36

08.06.2024

1-2

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

3-7

Geografia rozszerzona

Ireneusz Balcerzak

31

09.06.2024

1-2

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

3-4

Język angielski

Daniel Szczypior

2

5-7

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

15.06.2024

 

Egzaminy

 

 

 

 

Data dodania: 2018-02-14 21:39:03
Data edycji: 2024-06-07 14:22:19
Ilość wyświetleń: 16302

Projekty regionalne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Programy międzynarodowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Klasy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej