Zapraszamy do szkól dla Dorosłych ( Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Szkoła Policealna) w Zespole Szkól Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim - Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (KCKU)
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

semestr II

Liceum Ogólnokształcące

semestr II

 

Data

Godzina

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

17.02.2024

1-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

7-9

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

18.02.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Geografia

Margareta Moritz

31

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

24.02.2024

1-2

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

3-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

7-8

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

25.02.2024

1-2

Geografia

Margareta Moritz

31

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

02.03.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Historia

Aleksandra Slosarska

9

5-6

Język angielski

Alicja Gunther

6

7-9

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

03.03.2024

1-2

Fizyka

Andrzej Prabucki

6

3-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

16.03.2024

1-4

Język angielski

Alicja Gunther

6

5-6

Biznes i zarządzanie

Lucyna Szczypior

31

7-8

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

17.03.2024

1-2

Geografia

Margareta Moritz

31

3-4

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

5-6

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

23.03.2024

1-4

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

5-6

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

10

24.03.2024

1-2

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

06.04.2024

1-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-7

Biznes i zarządzanie

Lucyna Szczypior

9

07.04.2024

1-2

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

3-4

Język angielski

Alicja Gunther

6

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

20.04.2024

3-6

Biznes i zarządzanie

Lucyna Szczypior

6

7-10

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

21.04.2024

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Język angielski

Alicja Gunther

6

5-6

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

27.04.2024

2

Historia

Aleksandra Slosarska

31

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

31

5-8

Matematyka

Zbigniew Bahr

31

28.04.2024

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

31

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

31

11.05.2024

1-2

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

3-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

7-8

Historia i teraźniejszość

Krzysztof Strzeliński

9

9-10

Język polski

Ewa Balcerzak

35

12.05.2024

1-2

Chemia

Tadeusz Burczyk

19

3-4

Geografia

Margareta Moritz

31

5-6

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

18.05.2024

1-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

5-8

Język angielski

Alicja Gunther

36

19.05.2024

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

36

3-4

Fizyka

Andrzej Prabucki

35

5-7

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

08.06.2024

1-4

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

26

5-8

Język angielski

Alicja Gunther

6

09.06.2024

1-4

Informatyka rozszerzona

Tadeusz Burczyk

16

8

Matematyka

Zbigniew Bahr

26

15.06.2024

 

Egzaminy

 

 

Data dodania: 2017-12-17 21:44:48
Data edycji: 2024-05-17 14:29:19
Ilość wyświetleń: 8146

Projekty regionalne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Programy międzynarodowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Klasy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej