Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

semestr I

Liceum Ogólnokształcące

semestr I

Data

Godzina

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

05.09.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Historia

Aleksandra Slosarska

5

5-7

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

12.09.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

5-8

Historia

Aleksandra Slosarska

9

13.09.2020

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

5

26.09.2020

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-9

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

27.09.2020

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

10.10.2020

3-4

Geografia

Margareta Moritz

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Język polski

Dorota Nadolska

5

11.10.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

5

7

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

24.10.2020

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Geografia

Margareta Moritz

5

25.10.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

5-7

Historia

Aleksandra Slosarska

9

07.11.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Język polski

Dorota Nadolska

5

08.11.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-7

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

5

21.11.2020

1-2

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

3-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gunther

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Język polski

Dorota Nadolska

5

22.11.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

7

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

28.11.2020

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

29.11.2020

1-2

Język angielski

Alicja Gunther

5

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

5

12.12.2020

1-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Język polski

Dorota Nadolska

5

13.12.2020

1-2

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

5

3-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

19.12.2020

3-4

Język angielski

Alicja Gunther

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Geografia

Margareta Moritz

5

20.12.2020

1-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gunther

5

5-7

Historia

Aleksandra Slosarska

9

8

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

09.01.2021

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gunther

5

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

5

16.01.2021

 

Egzaminy

 

 

17.01.2021

 

Egzaminy

 

 

 

 

Data dodania: 2018-02-14 21:39:03
Data edycji: 2020-09-23 13:03:27
Ilość wyświetleń: 4847

Projekty regionalne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Programy międzynarodowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Klasy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook