Zapraszamy do szkól dla Dorosłych ( Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Szkoła Policealna) w Zespole Szkól Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim - Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (KCKU)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

semestr II

Liceum Ogólnokształcące

semestr II

 

Data

Godzina

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

13.02.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Historia

Aleksandra Slosarska

9

5-7

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

14.02.2021

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-5

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

27.02.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

7-8

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

28.02.2021

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

6

06.03.2021

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

07.03.2021

1-2

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

20.03.2021

3-4

Geografia

Margareta Moritz

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Język polski

Dorota Nadolska

5

21.03.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

5

27.03.2021

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Geografia

Margareta Moritz

5

28.03.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

10.04.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Język polski

Dorota Nadolska

5

11.04.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5-6

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

6

17.04.2021

1-2

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

3-6

Język polski

Dorota Nadolska

5

7-8

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

18.04.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Chemia

Tadeusz Burczyk

5

5

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

6

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

24.04.2021

1-4

Język polski

Dorota Nadolska

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-8

Podstawy przedsiębiorczości

Lucyna Szczypior

5

25.04.2021

1-2

Język angielski

Alicja Gűnther

5

3-4

Informatyka

Tadeusz Burczyk

16

5-6

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

6

08.05.2021

1-2

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

3-4

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

5-8

Język polski

Dorota Nadolska

5

09.05.2021

1-3

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Wardyn

6

4-6

Fizyka

Andrzej Prabucki

5

15.05.2021

3-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gűnther

5

5-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

5

7-10

Geografia

Margareta Moritz

5

16.05.2021

1-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gűnther

5

5-6

Historia

Aleksandra Slosarska

9

29.05.2021

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język angielski rozszerzony

Alicja Gűnther

5

5-6

Matematyka rozszerzona

Zbigniew Bahr

5

7-8

Biologia

Aneta Rabczuk-Szarmach

5

30.05.2021

1-2

Historia

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język angielski

Alicja Gűnther

5

5-6

Język polski

Dorota Nadolska

5

12.06.2021

 

Egzaminy

 

 

19.06.2021

 

Egzaminy – termin dodatkowy

 

 

 

Data dodania: 2018-02-14 21:39:03
Data edycji: 2021-02-02 15:30:55
Ilość wyświetleń: 5587

Projekty regionalne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Programy międzynarodowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque laoreet ma

Klasy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook